Barion Pixel

Mychoccy

+36 20 665-4500 E-mail: info@mychoccy.com 1092 Budapest, Ráday utca 40.

Nyitvatartás

hétfő 11:00 – 19:00
kedd 11:00 – 19:00
szerda 11:00 – 19:00
csütörtök 11:00 – 19:00
péntek 11:00 – 19:00
szombat ZÁRVA
vasárnap ZÁRVA

KÖVESS MINKET FACEBOOKON ÉS INSTAGRAMON

Dubai csoki készítő workshop

2025.01.18. 15:00 - 18:00 Budapest, Ráday utca 40

Készítsd el a saját DUBAI csokidat/bonbonodat és ne maradj le az élményről.

 

Biztosan Te is hallottál a Dubai csokoládé-lázról. Rengetegen kínálják ezt a különleges keleti édességet, azonban a MyChoccy Csokoládémanufaktúrában meg is tanulhatod az elkészítését.  A selymesen olvadó lágy tejcsokoládé egybeolvad a magas minőségű pisztáciapasztával amit az édeskés, ropogós pirított kadayif tészta tesz igazán különlegessé. A siker garantált.

Azonban nem csak ezen édesség elkészítését tanulod meg a kurzuson, hanem a bonbonkészítés alapjait is.

Megtanulod a bonbonok színezését, festését, hogy még tetszetősebbek és egyediek legyenek a csokoládéid. Megtanulod a csokoládé márványlapon történő temperálását, a bonbonok külső burkának kialakítását, a töltelékül szolgáló krém elkészítését, majd a formákba töltését, végül pedig a csokoládék lezárását, talpalását.

Készítsd el a saját dubai csokoládédat és Te te se maradj ki az ízrobbanásból.

Részletek:
A workshop tervezett időtartama: 3 óra

Helyszíne: MyChoccy – The Chocolate Bar (1092 Budapest, Ráday u. 40.)
A képzés gyakorlati alapú, ezért kis létszámban, maximum 6 fős csoportokban történik az oktatás, hogy minden résztvevő biztos gyakorlati tudást szerezhessen a csokoládé készítés területén.
A programot elsősorban felnőtteknek ajánljuk, családok esetében 14 éves kor feletti gyermekeket is szeretettel várunk.
A képzés ára tartalmazza az elkészült csokoládék díszcsomagolását, bőséges kóstolót az órán készült bonbonokból, a recepteket, frissítőt, valamint minden szükséges alapanyagot, a kötény és eszközeink használatát.

Fizetési feltételek:

A weboldalon keresztül tudod megvásárolni a jegyeket. A jegy megvásárlása előtt érdemes telefonon vagy e-mailben érdeklődni a szabad helyekről.
A workshop-ra személyesen is tudsz jegyet vásárolni csokoládé üzletünkben.

Fontos:
A jelentkezéseket kizárólag a részvételi díj megfizetése után, a befizetések sorrendjében áll módunkban véglegesíteni!
Amennyiben az utalás beérkezésekor már elfogytak a szabad helyek, úgy a részvételi díjat visszautaljuk.

Lemondási feltételek:
A megvásárolt jegy nem visszaváltható.
A jegyek nem névre szólnak, így ha nem tudsz eljönni a kurzusra, esélyed van másnak átadni a a workshop-on való részvétel lehetőségét.

 

Időpont: január 18. -15:00 óra

Helyszín: MyChoccy – The Chocolate Bar

1092 Budapest, Ráday utca 40.

Ár: 22.500 Ft / fő

Jegy típus Ár Kosár
Dubai csoki készítő workshop 22500 Ft

Tovább olvasom